Ogłoszenie o szacowaniu wartości zamówienia - usługa transportowa dla 5-8 osób

 

Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa osób będących uczestnikami projektu ,,Klub Integracji Społecznej w Miłkach”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województw Warmińsko-Mazurskiego nr RPWM. 11.01.01-28-0151/18 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

W celu zbadania oferty rynkowej oraz ustalenia wartości zamówienia, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miłkach, zwraca się z prośbą o dokonanie wyceny usługi
tj. podania całkowitego szacunkowej ceny netto i brutto za realizację zamówienia szczegółowo opisanego w załączniku nr 1 (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia)

 

Prosimy o przygotowanie wyceny na formularzu wyceny- załącznik nr 2  oraz wysłanie pocztą tradycyjną lub dostarczenie osobiście na adres : Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miłkach, ul. Sportowa 4, 11-513 Miłki lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 lipca 2019 r.

 

Ewentualne pytania proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 874281801

Osoba do kontaktu: Agnieszka Chrzanowska

 

 

UWAGA:

Niniejsza prośba o oszacowania wartości zamówienia nie stanowi zapytania ofertowego
w myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i służby zbadania rynku.

 

Pobierz załącznik

Do pobrania
FileFile sizeCreated
Download this file (4. szacowanie - dowóz UP.docx)Pobierz plik53 kB2019-07-18 10:33